Terzioğlu Hukuk Bürosu olarak, hukuki yollara başvurmadan önce tarafların anlaşma ile sonuçlanabilecek uyuşmazlıkları için gereken çözüm yöntemlerini ve alternatiflerini müvekkillerimize sunmakta ve müvekkillerimiz için en uygun çözüm yöntemlerini belirlemekteyiz. Bu bağlamda müvekkillerimizin hukuki risklerini saptayıp bu riskleri önlemek için eylem planları geliştirmekteyiz. Arabuluculuk, dava ve tahkim yargılaması dahil pek çok alanda müvekkillerimizi başarıyla temsil etmekteyiz. 

Her türlü yargılama ve tahkim yollarının ulusal ve uluslararası boyutta takibi konusunda tecrübe sahibidir. Dava Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü alanında, başta ticari sözleşmelerden doğan ihtilaflara ilişkin davalar ve yabancı tahkim kararlarının Türkiye’de uygulanması olmak üzere ofisimizin çalışma alanları arasında yer alan tüm hukuk dallarında dava takibi, tahkim ve uyuşmazlık çözümü hizmeti vermektedir.

Büromuz, hukuki yollara başvurmadan anlaşma yolu ile çözülebilecek dava ve olaylar için gereken efektif çözümleri sunar. Dünyanın pek çok ülkesinde işbirliği içerisinde olduğu hukuk büroları ve uluslararası meslek örgütü üyelikleri sayesinde birçok sulh anlaşmasını sağlamış ve tahkim davasını çözüme kavuşturmuştur.

Dava Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>