Bursa Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Terzioğlu Avukatlık Bürosu hukukun birçok alanında hizmet vermektedir. Müvekkillerinin hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Av. Fatih Han TERZİOĞLU ve Av. Rümeysa ÜNAL TERZİOĞLU tarafından kurulan büromuz bünyesinde çeşitli departmanlar bulunmaktadır. Terzioğlu & Terzioğlu Avukatlık Bürosu tarafından Bursa Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri alanında danışmanlık verilmektedir. Terzioğlu & Terzioğlu Avukatlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle bilinen hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Bugün, geniş bir sahada hukuk hizmeti veren Terzioğlu Hukuk Bürosu, “sorundan önce çözüm” ilkesiyle hareket etmektedir.

Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>